rerio.cz

průmyslové 3d tiskárny

nové generace...

3D printer
 • icon

  velikost tisku 320mm

 • icon

  dostupný cenou

 • icon

  konstrukce ocel

 • icon

  TECHNOLOGICKY nadčasové

 • icon

  ovládání je hračka

Co nabízíme

Jaké možnosti spolupráce jsou u nás ve hře?

 • icon

  Dodávejte mi 3D tisk

  3D tiskárnu nepotřebuji

  Máme vlastní výkresy / 3D modely k výrobkům a chceme zkusit výrobu pomocí 3D tisku. Očekáváme od vás konzultaci, případně upravu dílu pro přidání výztuh. Dodáme vám vzorek na otestování, a pak se dohodneme jak budeme pokračovat dál.

  Chci 3D službu
 • icon

  Tiskárna místo lidí

  Chci 3D tiskárnu včetně tisk. souborů

  Spoustu dílů vyrábějí lidé ručně. Začněte je využívat na úkony, na které jsou skutečně potřeba, a jednoduchou rutinní práci nechte na naší průmyslové tiskárně Rerio.

  Chci 3D tiskárnu
 • icon

  Chci z CNC přejít na 3D

  Snižte náklady na vaši výrobu

  CNC výroba je léty prověřená, ale potřebuje kvalifikovanou obsluhu, a vyráběné díly jsou mnohdy předimenzované. Pokud znáte síly které budou daný díl namáhat, můžeme vám spočítat, zda 3D tisk z průmyslového polymeru vydrží. Budete překvapeni, kolik peněz můžete měsíčně touto cestou ušetřit.

  Chci ušetřit

Vlastnosti

a její hlavní přednosti a technické detaily.

 • illustration

  Kvalita zpracování

  Tiskárny Rerio jsou poctivé celokovové tiskárny, které vymýšlejí české hlavy a montují české ruce. Robustní konstrukce umožnuje dosahovat velkých tiskových a přejezdových rychlostí bez ztráty kvality výrobků.

 • illustration

  Rychlost tisku

  Rychlost tisku je pro ekonomiku tiskárny a plnění termínů zákazníkům nezbytná veličina. Vše od silných motorů, ložiskových jednotek, řídicí elektroniky i výkonu trysky je dimenzováno pro nasazení 24/7.

 • illustration

  Nástroje pro seriový tisk

  Tiskárny Rerio používají vlastní revoluční grafické rozhraní uzpůsobené pro seriový tisk, tvorbu zakázek do tiskových front, odhad dokončení celé zakázky, výpočet množství potřebného materiálu.

 • illustration

  Vlastní vývoj

  Tým Rerio je složen z vývojářů ve všech odvětvích od konstruktérů, výpočtářů, softwarových i hardwarových inženýrů až po samotné testery. Vše máme tedy pod kontrolou pro maximální výtěžnost našich tiskáren.

 • illustration

  Prototyping

  Je libo jeden kousek? Není problém. Kusová výroba je samozřejmostí. Nahrajte GCODE a můžete tisknout. Tiskárna vám po dokončení pošle notifikaci.

 • illustration

  Návratnost

  Klíčovou veličinou tiskáren Rerio je návratnost. Ať už vám nahradí zaměstnance, ušetří čas vašemu konvenčnímu obráběcímu stroji, nebo nahradí složitě montované sestavy jedním dílem.

Tady jsme doma!

Navštivte náš showroom v Litomyšli.

V případě že budete chtít využít naše přístroje, nebo se třeba jen podívat jak to vlastně celé funguje, přijeďte nás navštívit do Východních Čech a krásné Litomyšle.

Pardubicky kraj

Tady všude frčí naše 3D tiskárny.

Showroom RERIO

Smetanovo náměstí 58, 570 01 Litomyšl

navigovat na mapě

E

Často kladené otázky...

Vybrali jsme pro Vás nejčastější odpověďi na vaše otázky. Pokud se nás chcete zeptat na cokoliv dalšího a upřesnit si tak informace nebo možnosti spolupráce, kdykoliv nás kontaktujte.

 • Nevím zda se mi nákup tiskárny vyplatí.

  Denní výtlak tiskárny RERIO s materiálem PET-G za obvyklou prodejní cenu manteriálu se pohybuje mezi 3.500 a 4.000 Kč bez dph. Sami si snadno spočítáte, za jak dlouho se vám celá tiskárna vrátí.

 • Jak dlouho trvá výroba a dodání tiskárny?

  V současné době je dodání tiskárny do 6 týdnů od zaplacení zálohy. Tiskárnu vám doveze kvalifikovaný technik RERIO který vám vysvětlí všechny funkce, obsluhu stroje a pomůže vám nastavit PC k tvorbě tiskových dat.

 • Nepotřebuji tiskárnu, mohu si Vás objednat na 3D tisk jako službu?

  Rádi vám vytiskneme vzorek čehokoliv, co bude možné vyrobit. Pošlete nám výkresy nebo 3D modely požadovaných součástí, a nabídneme vám kusovou, maloseriovou i velkoseriovoou cenu s dohodnutým termínem dodání.

 • Jaký materiál mohu tisknout?

  Můžete použít jakýkoliv filament o průměru 1,75mm (nejběžnější průměr) jako je ABS, ASA, PETG, PLA od různých výrobců. Bohužel se kvalita těchto filamentů průběžně mění, což pro domácí tisk nemá velký vliv. Pro průmyslové využití doporučujeme využít našich testovaných a kontrolovaných materiálů RERIO, které zaručují spolehlivost při tiscích přesahujících desítky hodin i několik dní bez změny pevnosti nebo kvality povrchu.

 • Potřebuji komplexní řešení pro moji firmu, nevím kde začít.

  Nejrychlejší bude setkání u nás nebo u vás ve firmě, a podrobný rozbor dílů, které uvažujete vyrábět touto cestou. Ne vše, co vás napadne, je vhodné nahradit 3D výtiskem. Můžeme ale zjistit, že se 3D tiskem dá nahradit více, než si můžete představit. Odborná konzultace a předběžný pevnostní výpočet vám rádi připravíme před prototypováním.

Jsme partnerem pro 3Důmyslné investory, zkuste nás poptat a zjistit tak mnohem více...

rerio.cz
3D printer